Юридичні консультації

Публікації

19.07.2021
Чи змінилась система органів юстиції в Україні за останні роки? Чому і досі Міністерство юстиції не позбулось невластивих повноважень? Відверто про безсистемну державну правову політику, неефективну кадрову політику, про реєстраційне рейдерство та повноваження у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, невиконання судових рішень, розпорядження конфіскованим майном та утилізацію, про роботу реєстрів та інше. 
23.04.2021
В умовах об’єднання територіальних громад та реформи децентралізації на другий план відійшли питання реалізації механізмів демократії участі, або як їх ще називають місцевої чи партисипативної демократії. Це, наприклад, проведення зборів громадян за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання та обговорення, електронні петиції, громадські бюджети, створення та діяльність органів самоорганізації населення.
25.12.2019
Реформування територіальних органів юстиції та їх перезавантаження є вимогою часу та критичною необхідністю. Суспільство очікує на позитивні зміни по спрощенню процедур, покращенню якості послуг, зменшенню бюрократії та припиненню можливостей для зловживань.
17.12.2019
Попри позитивні та результативні ініціативи щодо протидії рейдерству та зловживанням з державними реєстрами, негайного перезавантаження потребують й інші напрями діяльності органів юстиції у сфері державної реєстрації.